12 Ocak 2015 Pazartesi

Zeynep Betül'ün İlk Oyuncakları
İlk oyuncak deyince çıngırak,dönence  gibi şeyler akla geliyor biliyorum ama( Allah hayırlı uzun ömür versin evlatlarımıza) bunlar da lazım nasıl olsa diye düşündüm.Galiba bu oyuncakları kendim için aldım.Çocuk olsaydım tam da böyle oyuncaklar isterdim vesselam:)))


Son bir aydır nette çok vakit geçirdim.Bebek odası hazırlayıp yayınlayan blogların tamamını gezdim sanırım.Neyi nereden ne kadar fiyata aldığını yazan anneler bana çok yardımcı oldu.Teşekkürü borç bilirim.Mağaza mağaza dolaşıp eşimi sinirlendirmektense(damsız dolaşamıyorum:) netten detaylı bir araştırma yaptıktan sonra ne istediğimi ve nerede bulacağımı bilerek alışverişe çıkmak daha mantıklı.O yüzden ben de aldığım herşeyin fiyatını ve nereden aldığımı yazayım da belki birinin işine yarar diye düşündüm.En sağdan;sarı kafalı bebek Mothercare 50 Lira,pembe saçlı bebek evime yakın bir marketten 15 Lira.İçinde çiçek olan teneke kutu oyuncak değil aslında.sürprizli dekoratif bir ürün.İki fonksiyonlu yani:)E- Bebek mağazasında 25 Lira.Arabalar 5'er Lira.Pembe şapkalı bebek Mothercare'de 35 lira.Son olarak fincan takımı Toyzz Shop mağazasında 25 Lira.''Arabada prenses var'' stickerını bugün aldım da onu da çekeyim dedim.İşte böyleee.Görmemişin kızı olmuş.Tutmuş aldığı her şeyin fotosunu çekmiş,fiyatını yazmış:)))İnşallah okur bunları kızım:)


1 yorum:

Şule Meryem Canpolat dedi ki...

İşte geldim burdayım Zeynep Betül! İsmin hayırlı olsun. Annen bana blogtan duyurdu adını:)) Malum teknoloji. Ama iyi bir şey teknoloji. Oyuncakların çok güzel. Gülerek oyna inşallah...:)